I v letošním roce bychom se rádi pochlubili činností a úspěchy našich psích kamarádů a jejích páníčků. Letošní rok jsme se scházeli v celkem stálé sestavě pod vedením Aleny Novákové na lekcích sportovní kynologie. Celé naše snažení o výchovu a výcvik jsme v podzimní sezóně zakončili základními zkouškami. Máme obrovskou radost, protože většina pejsků je mladých, a tak jsou následující úspěchy pro nás velkou výhrou. 🙂

Na kynologickém cvičišti v Mochově složili základní zkoušku ZOP:

  • Zdenka Bartošová se psem Benny od Květnické studánky /Howavart/
  • Mirek Čsrvinka se psem Abraham Klara House /Cane Corso/

a na kynologickém cvičišti v Spyta v České Skalici přidala

Eva Jelínková s fenou Ursie Clark do své sbírky zkoušku BH.

Zdenka s Bennym si stihli ještě vybojovat 1.místo na závodech Újezdský pohár v kategorii ZZO.

Všem moc gratulujeme!