Lekce a tréninky

Pro všechny psí sportovce

Jednotlivé lekce a tréninky jsou vhodné pro absolventy našich kurzů, ale není to podmínkou. Na jednotlivé lekce se hlásíte přes rezervační systém dle vašich časových možností. Není nutné chodit pravidelně, ale je to výhoda.

Na jedné hodině zvládneme maximálně 3 týmy. Každému se postupně věnujeme, s každým řešíme jeho aktuální potřeby a trénink přizpůsobíme. Je tedy možné, že se na lekci potká štěně s dospělým psem, který se již např. připravuje na zkoušky nebo piluje poslušnost.

Těšíme se na všechny, kteří považují své psy za parťáky a chtějí jim zpestřit život různými aktivitami pod odborným vedením.

Naše tréninky

Nabízíme tyto lekce

Dle rozvrhu

Poslušnost a triky (pro lepší přivolání, sebekontrolu, triky z dogdancingu, obedience, příprava na zkoušky)

Na tyto lekce se můžete hlásit se psy jakéhokoliv věku – od štěněte až po seniora. Naučíte se principy základní výchovy a poslušnosti pomocí pozitivního tréninku.

Cena dle instruktora

Dle rozvrhu

Agility

Na tyto lekce se můžete hlásit se psy jakéhokoliv věku – od štěněte až po seniora. Naučíte se základy práce mimo parkur až po zvládnutí celého parkuru.

Lekci si zarezervujte v našem rezervačním systému.

Cena dle instruktora

momentálně nevypsáno

je možné se domluvit na individuální lekci s Romčou

Dogdancing

Na tyto lekce se můžete hlásit se psy jakéhokoliv věku – od štěněte až po seniora. Naučíte se tancovat se psem od základních triků až po přípravu na dogdancingové zkoušky.

Cena dle instruktora

momentálně nevypsáno

je možné se domluvit na individuální lekci s Romčou

Dogfrisbee

Na tyto lekce se můžete hlásit se psy jakéhokoliv věku – od štěněte až po seniora. Naučíte se základní hody s frisbee až po pokročilé sestavy.

Cena dle instruktora

Momentálně nevypsáno

Sportovní kynologie a obedience

Na tyto lekce se můžete hlásit se psy jakéhokoliv věku – od štěněte až po seniora. Naučíte se principy základní výchovy a poslušnosti pomocí poziivního tréninku.

Lekci si zarezervujte v našem rezervačním systému.