Verča a MarkétaMarkéta Zákružná a její fena jack russela teriéra Airyn, Veronika Stanková s jorkšírkou Appinou a Petra Vyplelová s westíkem Larry se 17.11.2013 zúčastnily halových trojzkoušek a rozhodně neodešly s prázdnou. Závod se konal v jezdecké hale, kde se běhalo v písku. Tento terén je pro psy, zvláště malé velikosti, velmi náročný. O to větší radost máme z úspěchů děvčat.

Markéta vybojovala jednou první místo, jednou místo páté a ve třetí zkoušce se diskvalifikovala.

Veronika doběhla všechny tři zkoušky a celkový výsledek těchto běhů bylo DRUHÉ MÍSTO! V jedné zkoušce byla druhá, v další třetí a v poslední zkoušce čtvrtá.

Petra s Larrym rozhodně předvedli, co v nich je a odnesli si jednou 5. místo a dvakrát 3. místo. V celkovém součtu se umístili na PRVNÍM MÍSTĚ!!

Velká gratulace děvčata!!

[frame]

Veronika a jorkšírka Appi:

[/frame]


[frame]

Petra a její westík Larry:

[/frame]