Poprvé v historii českého agility se zde konalo Mistrovství světa. Tato významná kynologická událost zaujala místo v Tipsport aréně v Liberci 4.-7.10.2012. Vzhledem k tomu, že mnoho státu z dalekých koutů země zavítalo do České republiky týden před začátkem mistrovství, byla pro ně nutnost nalézt kynologické cvičiště, kde si mohou zatrénovat, aby psí reprezentanti nevyšli ze cviku. Takovéto zázemí poskytla Psí škola Superpes reprezentaci ze Švédska. Spolupráce se Švédy vznikla na základě kontaktů, které Dita Korcová získala během soutěžení na Mistrovství Evropy v agility. Švédský tým přijel na Psí školu Superpes ráno 2.10. a trénoval až do oběda. Členové Psí školy Superpes měli možnost sledovat ty nejlepší ze Švédska při tréninku. Jsme velice rádi za spolupráci mezi pejskaři na mezinárodní úrovni a doufáme, že budeme mít další příležitost navzájem si vypomoci.