V červnu tohoto roku jsem se já, má dcera a kolegyně v jedné osobě Dita Frydrychová, zúčastnily odborného školení v Hradci Králové u doktora Ekra. Pan doktor je opravdu odborník na svém místě, mimo jiné posuzuje DKK (dysplazie kyčelního kloubu) a tak jsme měly možnost dozvědět mnoho zajímavého i o vrozených vadách pohybového aparátu u psů. Nejvíce nás ovšem zajímala problematika kolem zánětů uší, kůže, análních žláz, drápů a očkování, odčervení.Pan doktor nám velmi trpělivě zodpovídal naše dotazy, poradil a rozšířil naše vědomosti, které uplatníme v naší krásné profesi. Odborný seminář se konal na veterinární klinice, kde má paní Ing. Jana Ekrová svůj salon a školu pro střihače, tak jsme využily možnosti prohlídky a také se občerstvit chlebíčky a dortíky, které pro nás připravila paní Ekrová. Věřím že vědomosti a informace ze semináře zlepší naši práci a zákazníci budou navštěvovat náš salon zas o něco radši a odcházet od nás spokojenější. Vaše Romana. P.S. Pokud by se někdo chtěl zúčastnit odborných seminářů, informace najde na www.strihaci.cz