Republika hned 14 dní po startu na MS, to by mohlo být na Pepe příliš, říkala jsem si. Ale Pepe od svého raketového běhání v Lucembursku nepřestává překvapovat. Jednotlivci na republice se nám vydařili tak, že se mi tomu ani nechtělo věřit.
MCR013
První běh byl agility teams, tam jsme byly s Pepkou jaksi rozpojené, neboť ona předváděla své nové nasazení pro agility a já jsem se ještě nestačila přizpůsobit. Nakonec naše družstvo Repre small získalo 8. místo.
Jumping jednotlivců byl velmi vyrovnaný a 32 pejsků doběhlo čistě. Nejlépe zaběhla Monika Šaling a za ní se do každé další vteřiny vešlo 4 – 6 psů. Já s Pepkou jsme skončily na pěkném 5. místě, dobrá výchozí pozice pro agility následující den.
Mr01
Ráno nás jako první čekalo finále jednotlivců kat. small. Parkůr hodný finále MR se zakletou čtvrtou překážkou od konce, na které skončilo mnoho skvělých týmů. Nám se smůla naštěstí vyhnula a čistý běh byl na světě. Nejenom čistý, ale dokonce třetí nejrychlejší! Z toho nám káplo 3. místo v agility individual a DRUHÉ místo celkově! Juchůů.
Mr3
Posledním během, jumpingem týmů, jsme si zpravily chuť po sobotních týmových agilitách a díky ostatním holkám, družstvo Repre small obsadilo 3. místo v tomto běhu.
MCR103JKS_0082

Mám obrovskou radost, se s Pepkou můžu chlubit jako s Vicemistryní České republiky!!

Mr9

[frame]

Jumping individual – 5. místo.

 

[/frame]

[frame]

Agility individual – 3. místo.

 

[/frame]

Kompletní výsledky ZDE.

Krásné fotky od Marka Beneše ZDE.