O víkendu 18. – 19.4.2015 jsme se zúčastnili kvalifikace na EOJ 2015. A jak se nám dařilo?
V sobotu první běh agility 1 jsme doběhli čistě a 15.místo z 50 týmů, druhý běh jumping 1 jsme doběhli s jedním odmítnutím a 22. místo, třetí běh agility 2 disk a čtvrtý běh sekvence disk. V neděli první běh agility 3 jsme doběhli s jedním odmítnutím náběh do slalomu byl dost ostrý a 22.místo,druhý běh jumping 2 čistě a 28. místo ten byl docela jednoduchý a třetí běh a zároveň poslední běh čistě a 22. místo.DSCN2422 (768x1024)
Sice jsme se nekvalifikovali, ale to nevadí důležité je, že Claydík dobíhal !!!!! Rozhodčí byli Katka Lerlová, Petr Dostál a Antonín Grygar.
Moc se nám to líbilo a snad příště to bude ještě o něco lepší. Musíme vylepšit čas a bude to super. Jinak se mnou Claydík držel super kontakt takže na mé straně jenom spokojenost. Děkujeme všem co nám drželi palce!!!!!!!!!!! 🙂
Tak zatím ahoj!
Klára a Claydík