Několik našich členů vyrazilo v neděli 3.3.2013 na halové závody „Hopsání u dědy Mráze” do Hradištka u Sadské, které posuzovala Alice Glöcknerová. Některým závodníkům se dařilo lépe, některým hůře.

V kategorii Small jsme měli pouze jednu zástupkyni Superpsa, která se umístila nejlépe ze všech našich členů. Martina Golasíková s jack russell teriérem Jackie doběhly všechny běhy čistě. V Jumpingu vybojovaly 9.místo, v Agility 5.místo a ve zkoušce SA2 byly na krásném 3.místě.

V kategorii Medium jsme měli hned čtyři naše zástupkyně, které úspěšně reprezentovaly Superpsa. Katku Fafkovou s kokršpanělem Baddym, Gábinu Vlachovou s kříženkou Bobinkou, Janu Frydrychovou se stafordšírským bullterierem Darjou a sheltií Tarou a Radku Kopeckou s pyrenejským ovčákem Aničkou. V Jumpingu se podařilo Janě s Darjou vybojovat 9.místo, Katce s Baddym 10.místo a Gábině s Bobinou 11.místo. Ve zkoušce MA1 patřily první dva stupně vítězů našim barvám. Katka s Baddym obsadili 1.místo a Gábina s Bobinou 2.místo. Dařilo se také Janě s Taruškou, které ve zkoušce MA2 skončily na nádherném 1.místě. V Agility byl parkur očividně velice záludný, jelikož všechny týmy doběhly s DIS.

V kategorii Large jsme měli nejvíce našich zástupců. Šárku Mohoutovou s borderkou Bellou, Petra Kopeckého s borderákem Bonnym, Vaška Hejcmana se zlatým retrievrem Aishou, Soňu Hejcmanovou s kříženkou Sárou a Gábinu Vlachovou s křížencem Žužlou. Velkým překvapením byl běh Soni a Sáry, které startovaly na prvních oficiálních závodech a hned se jim podařilo splnit zkoušku LA1 a doběhnout na krásném 2.místě. V Jumpingu se nejvíce dařilo Vaškovi s Aishou, kteří skončili na 10.místě a Petrovi s Bonnym, kteří doběhli na 15.místě. I tato kategorie potvrdila, že Agility parkur byl velice obtížný a všichni doběhli s DIS.

Všem našim reprezentantům velice gratulujeme a přejeme jim plno dalších úspěchů v nadcházející sezoně.

Výsledky najdete ZDE.