Stále je co zlepšovat!

Tohoto hesla se drží i naše škola. Kromě znalostí o výcviku a chování psů, zlepšujeme i vybavení a kvalitu agility překážek. Do našeho arzenálu přibyl nový slalom, tyčky ke skoku dalekému a nové zátěže na tunely.DSC_3919 1 DSC_3925 1 DSC_4090 1 DSC_4091 1

Za skvělé zátěže patří velký díky Gábině Chalušové, která je velmi šikovná švadlenka a plachty na zátěže sama změřila, nastříhala a sešila 🙂

Protože bezpečnost psů na parkůru nám není cizí, chystáme se v nejbližší době pořídit rozpadavý proskokový kruh.

Dodatečně mnohokrát děkuji všem členům i nečlenům Psí školy Superpes, kteří se účastnili brigády a pomohli nám tak zvelebit cvičák po zimě. Jako pracanta roku jsme interně vyhlásili Petra Kopeckého, který na obou brigádách dřel jako kůň a ve vydatné pomoci pokračuje i nadále. Petr průběžně zlepšuje uspořádání kontejneru na ukládání překážek pomocí různých háčků a udělátek, pomocí kterých můžeme skládat překážky i na stěnu.

Jsem moc ráda, že máme možnost poskytovat vám, milovníkům psů, další a další vylepšení pro pohodlnější a dostupnější práci se psy.

Rozšířený arzenál agi překážek najdete ZDE.