Psí škola Superpes se, krom dalších psích sportů, zaměřuje na Agility. Tato disciplína je především o souhře psa a jeho páníčka, rychlosti a přesnosti. Děti, které docházejí na Psí školu Superpes se řadí mezi nejlepší nejen v České Republice, ale i v Evropě. Tuto skutečnost již po několikáté dokázala dvojčata Kristýna a Karolína Šonských. Děvčata se nejprve musela probojovat kvalifikačními závody a teprve poté se mohla zúčastnit samotného Agility European Open Junior 2012, které se konalo v rakouském Pinkafeldu. V kategorii děti se Karolína se svým křížencem Mini umístila na 18. místě a Kristýna spolu se svou fenou jack russell teriéra Jessie obsadila 5. místo!

Zleva: Karolína Šonská, Dita Korcová a Kristýna Šonská

Zleva: Karolína Šonská, Dita Korcová a Kristýna Šonská

Mezi dospělými nezůstala pozadu Dita Korcová, které se podařilo projít třemi výběrovými soutěžemi a zúčastnit se tak Mistrovství Evropy, které se konalo ve Švédsku ve městě Kristianstad 27.-29.7.2012. Dita se svou fenou německého ovčáka Elfie doběhla na 73. místě v konkurenci 370 ti týmů.

Pro příští rok přejeme všem milovníkům psích sportů a především členům Psí školy Superpes hodně úspěchu a zdraví.

Fotografie z akce najdete zde...

Fotografie z akce najdete zde...

Mistrovství Evropy mládeže v Agility Rakousko 2012

Mistrovství Evropy mládeže v Agility Rakousko 2012