Přihláška do kurzu

Školka pro štěňátka

CO SE ŠTĚŇATA A JEJICH PÁNÍČCI BĚHEM KURZU NAUČÍ:

 • Jak správně učit psa nové cviky tak, aby to bavilo jak psa, tak jeho pána

 • Cviky, které by měl každý správný pes ovládat (např. přivolání, sedni, lehni, zůstaň) a různé triky (např. „packy“)

 • Jak se správně chovat k ostatním psům

 • Jak si se psem správně hrát

 • Příprava budoucích psích sportovců

 

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:

 • Pro všechny, kdo s výcvikem začínají a chtějí mít vychovaného psího kamaráda
 • Minimální věk štěněte je 8 týdnů, horní věková hranice není omezená aneb začít se dá v každém věku
 • Pro psy, kteří potřebují individuální přístup – ve skupině 5 – 6 psů

 

KDY A ZA KOLIK CVIČÍME:

 • Kurz probíhá obvykle ve všední den večer – např. pondělí, úterý, středa od 17h, 18h a 19h
  Tmy a ošklivého počasí se bát nemusíme – na cvičáku máme osvětlení a v případě velkého nečasu můžeme cvičit v klubovně. Do kurzu se není možné hlásit v průběhu – lekce na sebe navazují.
 • Cena kurzu: 10 výcvikových lekcí za 2 700,-Kč, pokud se nějaké lekce nemůžete zúčastnit, nevzniká vám právo na náhradu. Pokud lekci ruší instruktorka např. z důvodu špatného počasí, lekci nahradí v jiném termínu, na kterém se shodne většina účastníků kurzu.
 • Platba se posílá předem na účet. Po přihlášení vám budou zaslány detaily k platbě.
 • Instruktorkami tohoto kurzu je Romana Kuchařová, Pavlína Zitová, Katka Dohnalová, Jana Kynkalová nebo Míša Hrůzová.

PŘIHLÁŠKA DO KURZU ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA

12 + 10 =

Chodím se štěnětem border kolie Dinadin do školky v Superpes. Včera jsme byly pošesté. Musím říci, že tak dobrou školku pro štěňátka jsem ještě neviděla. Mám sama dost zkušeností ve výchově a výcviku psů. Mám psy od raného dětství, chodila jsem do Svazarmu, vystudovala jsem PřF UK a v posledních letech jsem složila vrcholové zkoušky ZZP3, ZTV3 2x, RH TB, atesty MV S i P s její babičkou Aywy a groendaelkou Orfi. Byla jsem nominována a zúčastnila jsem se 2x Mistrovství republiky a 1y Mistrovství světa, vyhrála jsem několik závodů. Čili něco v této oblasti umím a mám to i podložené složenými zkouškami. Mnohokrát se mi na různých kynologických akcích stalo, že jsem zjistila, že toho umím více, než lektor, kterého si platím. Do školky jsem se přihlásila, protože je Dinadin dráždivá a potřebuji s ní cvičit i v přítomnosti jiných psů. A taky proto, že mi Aywy umřela a potřebuji něco podnikat, aby mi nebylo takové smutno. Byla jsem připravena mlčet a mlčet, kdyby instruktorka říkala něco, s čím bych nesouhlasila a udělat si se štěnětem to, co to jsem si naplánovala a ochránit ho od situací, které by mohly ohrozit její socializaci a přípravu. To jsem se naučila na jiných kynologických akcích, na kterých jsem se často setkala se skutečně velkými chybami, které instruktor dělal a také s tím, že instruktor nebyl dvakrát nadšený, když jsem mu radila 🙂 . Velmi mne překvapilo, že jsem se v Super psovi nesetkala z žádnou – tedy ani jednou – situací, kterou bych řešila jinak. Vysoká kvalita výcviku mne tak mile překvapila, že jsem se rozhodla SUPERPSA veřejně pochválit a školičku doporučit i ostatním.
Kateřina Jančaříková

+420 721 135 823

Zavolejte nám

Ke Karlovu

Lysá nad Labem

GPS souřadnice

50°11’38.058″N, 14°49’7.064″E