Kudy k nám?

GPS souřadnice: 50°11’38.058″N, 14°49’7.064″E

Mapa umístění cvičáku:

http://mapy.cz/#!x=14.819581&y=50.193996&z=14&d=user_14.818629%2C50.193905%2CPs%C3%AD%20%C5%A1kola%20Superpes~_1&t=s

Autem

Z dálnice D11 (Praha – Hradec Králové):

Z dálnice D11 sjedete na exitu č. 18, po výjezdu z dálnice se dáte doprava (jsou zde ukazatele na Lysá n. L.) a vjedete na silnici č. 272, asi po 500 m vjedete do Starého Vestce, držíte se na silnici č. 272 a pokračujete dál směrem Lysá nad Labem. Po vjezdu do města Lysá nad Labem se budete držet hlavní silnice, silnice č. 331 (přejedete železniční nadjezd, poté budete mít po pravé ruce nejdříve Penny, poté benzínovou pumpu), až se dostanete na Husovo náměstí, zde odbočíte doleva směr Stará Lysá, je to stále silnice č. 331. V tuto chvíli by jste měli mít náměstí po levé ruce. Pokračujete rovně, až dojedete ke křižovatce se zatravněným středem, zde odbočíte doleva směrem na Byšičky. Pojedete stále po hlavní, přejedete železniční přejezd, vyjedete z města Lysá a asi po 600 m dorazíte ke cvičáku Psí školy Superpes, který budete mít na vaší pravé straně. Cvičák je vidět ze silnice.

Z rychlostní silnice R10 (Praha – Turnov):

Z rychlostní silnice R10 sjedet na exitu č. 27. Po výjezdu z dálnice se dáte doprava směr Lysá nad Labem a najedete na silnici č. 272. Projedete vesnice Jiřice, Benátecká Vrutice a poté vjedete do Lysé nad Labem. Asi po 400 m přijedete ke křižovatce, kde dáváte přednost v jízdě (jsou zde dlažební kostky), zde odbočíte doprava. Asi po 750 m se ocitnete na křižovatce na Husově náměstí, kde musíte odbočit doprava směr Stará Lysá, vjedete na silnici č. 331. V tuto chvíli by jste měli mít náměstí po levé ruce. Pokračujete rovně, až dojedete ke křižovatce se zatravněným středem, zde odbočíte doleva směrem na Byšičky. Pojedete stále po hlavní, přejedete železniční přejezd, vyjedete z města Lysá a asi po 600 m dorazíte ke cvičáku Psí školy Superpes, který budete mít na vaší pravé straně. Cvičák je vidět ze silnice.

Pěšky

Ze vlakové zastávky Lysá nad Labem:

Cesta na cvičák je z vlaku trochu složitější než autem. Jakmile budete na nádraží, dejte se podchodem směr Litol. Buď uvidíte směrovky, nebo se zeptejte v pokladně. Jakmile vystoupíte z podchodu, dejte se doprava – budete procházet kolem nově postavených vila-domů, které budete mít po levé ruce. Když dojdete na roh posledního vila-domu, zabočte doleva a po pár metrech hned doprava a ocitnete se na asfaltové silnici (před vámi vidíte pole), zde se dejte doprava.  Pokračujte po této silnici, projdete kolem Kovony a na konci silnice se dáte opět doprava, přes koleje. Pokračujete asi 50 m a před dalšími kolejemi:-), které nepřecházíte, se dáte doleva. Pokračujete na konec cesty – je to malá silnička, kde se dáte doleva. Ocitnete se na větší silnici. Po několika metrech by jste měli minout ceduli ukončující město Lysá nad Labem. Po silnici jdete asi 1km pořád rovně. Jakmile po pravé straně uvidíte oplocený pozemek, na něm šedou nízkou budovu (buňku) a stavební kontejnery na překážky, jste u nás na cvičáku. Pokud byste se ztratili, ptejte se na směr Byšičky a koňské závodiště.