Dovolte mi, abych Vám představila změny, které chystáme pro příští rok u Superpsa.
V příštím roce rušíme členství v Psí škole Superpes. Proto, prosím, NEPLAŤTE ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY NA ROK 2016!
V souvislosti s výše uvedenou změnou a také s ohledem na zvyšující se znalosti a zkušenosti našich trenérů dojde k úpravě cen tréninků.
Připomínám, že změny nabývají platnosti od 1.2.2016!

Cena za ten který trénink bude vždy uvedena v informacích o tréninku. Zde jen pro představu (tyto ceny se týkají pouze pravidelných tréninků, ceny za individuální hodiny, kurzy a jiné, budou vždy uvedeny v informacích o události):
Agility
Dita Korcová 150 Kč/tým,
Petra Vyplelová 150 Kč/tým,
Romča Hanousková ml. 120 Kč/tým,
Katka Chalušová – cena se stanovuje,
Obedience
Lucia Stemmerová 250 Kč/tým,
Ivana Šimůnková 160 Kč/tým,
Alena Nováková 130 Kč/tým.
  • Pár slov k momentální situaci pravidelných agility tréninků: Všechny trenérky zajišťující agility tréninky nejsou z různých důvodů schopny poskytovat tréninky. Romča Hanousková je v zahraničí a bude začínat s tréninky v polovině února. Já, Dita Korcová, jsem těhotná a tréninky až do odvolání ruším. Petra Vyplelová plánuje znovu začít trénovat v jarních měsících.
  • Jako klub existujeme i nadále. Upozornění pro agiliťáky: V systému KACRu bude stále možnost mít Psí školu Superpes jako domovský cvičák kam „patříte“.
  • Medailonky: Budeme moc rádi pokud ti, kteří na našich stránkách již mají vytvořený medailonek s informacemi o sobě, si tento medailonek nechají. Chce-li kdokoliv medailonek smazat, napište mi a já to udělám. Žádosti o vytvoření nových medailonků vítáme.
Věřím, že výše uvedené změny přispějí k lepšímu fungování našeho cvičáku a že nám zachováte přízeň i v roce 2016.