Tento rok byl pro členy Psí školy plný úspěchů, zejména mládežnice se blýskly nejen na republikové úrovni, ale i na evropské. Z dvanácti mládežnic splnily kritéria pro možnost startovat na výběrových soutěžích v agility tři – a to Kateřina Chalušová s Gledis, Kristýna Šonská s Jessie a Karolína Šonská s Minim. Děvčata se kvalifikovala především na Mistrovství Evropy mládeže.  Jako jediné organizaci v republice se nám podařila nominace všech vyslaných mládežnic. Všechna tři děvčata se účastnila European Open Junior 2011 v Holandsku a to velmi úspěšně. Kateřina Chalušová byla v jednotlivcích na druhém místě a stala se tak vicemistrem Evropy 2011 v agility, děvčata Šonských byla na třetím místě v družstvech za Českou republiku v agility. Holkám děkujeme a těšíme na další úspěšný rok.

Kačka Chalušová na EO 2011 Kačka Chalušová na EO 2011