Tento rok jsme se účastnili již druhých dogfrisbee závodů.

V březnu to byl tradiční zmrzlý závod Welcome Summer, kde se Romča s Dorinkou (Fidorka Voříšková) umístily na 2.místě v disciplíně TimeTrial. Timetrial je disciplína, která je zaměřená na rychlost psa. Po kvalifikaci jsme tedy měly 2. nejlepší čas, ještě nás ale čekalo semifinále a finále, ve kterém se závodí paralelně. To znamená, dva týmy vedle sebe, ten který je rychlejší, postupuje v pavoukovi dále. Abysme tedy dosáhly až na bedny, musela Dori vyřadit několik dalších soupeřů. Zvládla to!

Zveřejnil(a) AnnaPhoto.cz dne 23. březen 2015

Dalším závodem byla Calibra DiscDog Challenge, kde jsme měly s Dori opět 2. nejlepší kvalifikační čas v TimeTrialu, bohužel ale v paralelním semifinále nás vyřadil jiný tým – celkově jsme tedy skončily na 10.místě. Úspěch měl i další tým, Lukáš s Frídou. Tento tým se dostal do semifinále v DogDartbee a vyházel krásné 6.místo z celkově 59 týmů.

Gratulujeme a jen tak dál!